25. rocznica powstania Klubu

Z okazji 25. rocznicy powstania Klubu Strzeleckiego Policjantów „Snajper” we Wrocławiu, w dniu 20 lipca br. odbyła się uroczysta sesja. Na spotkanie zostali zaproszenie goście którzy w minionym okresie odcisnęli szczególne, pozytywne piętno na doskonalenie rozwiązań organizacyjnych i rozwój Klubu.

W swoim wystąpieniu, osobom tym Prezes Klubu – kolega OZGA Leszek złożył serdeczne podziękowania oraz wręczył pamiątkowe grawertony.

W uznaniu popularyzacji przez Klub, strzelectwa sportowego w swoim środowisku a także województwie dolnośląskim, Prezes Dolnośląskiego Związku Strzelectwa Sportowego przekazał na ręce kolegi Leszka OZGI – okolicznościowe podziękowania.

Spotkanie stanowiło dobrą okazję do wymiany doświadczeń z zakresu organizacji zawodów i treningów oraz bezpieczeństwa realizowanych strzelań.

Podczas dyskusji podjęte zostały, między innymi, wstępne inicjatywy  w procesie podniesienia klasy sędziowskiej członków KSP „Snajper” oraz personalnego wsparcia zawodów organizowanych przez PZSS na obiektach strzeleckich WKS „Śląsk”.

Dodatkowy „smak” spotkania polegał na tym, że data sesji zbiegła się  z pięćdziesiątą rocznicą lądowania Apollo – 11 na Księżycu. Związek polegał na tym, że gospodarz obiektu na terenie którego miało miejsce spotkanie jest jedynym Polakiem, który jako cywil, w NASA pozytywnie przeszedł badania na kosmonautę.

Życzymy sobie abyśmy za pięć lat, mieli możliwość uczestniczenia w równie udanym spotkaniu, w tym samym gronie zacnych gości oraz przyjaciół – strzelców, członków KSP „Snajper”.